Hlášení 11. prosince

11.12.2018
  1. Starostka města zve všechny občany na 2. zasedání zastupitelstva města Újezd u Brna, které se bude konat v pondělí 17. prosince v 18 hodin v sále restaurace Na Rychtě. Zasedání zastupitelstva je jako vždy veřejné.
  2. Městský úřad oznamuje, že sběrný dvůr bude v sobotu 15. prosince uzavřen z důvodu čerpání dovolené.
  3. Cimbálová muzika Šternovjan ve spolupráci s SHM, městem Újezd u Brna a Českým rozhlasem Brno vás srdečně zve na benefiční adventní koncerty. První z nich se uskuteční ve středu 12. prosince v 18:00 na náměstí Svobody v Brně a bude živě přenášen Českým rozhlasem Brno, jako host vystoupí Mužáci ze Žatčan. Druhý se uskuteční 15. prosince v 17:00 v obřadní síni u hřbitova v Újezdě u Brna.  Hostem programu bude pěvecký sbor Rokytenka z Liptálu a DFS Šternovjánek. Dobrovolné vstupné bude předáno nadaci POMÁHÁME.
  4. Zemědělské družstvo Sokolnice oznamuje majitelům pozemků, že pachtovné za rok 2018 se bude vyplácet ve středu 12. prosince od 13 do 17 hodin v administrativní budově zemědělského družstva Sokolnice. Platné pachtovní smlouvy je nutné vzít s sebou.

INZERCE

  • Soukromý prodejce pan Hrabal oznamuje občanům, že bude prodávat v naší obci ve středu 12. prosince živé ryby v době od 15,45  hodin, zdrží se dle zájmu - asi 15 minut na obvyklém prodejním místě. Ceny prodávaných ryb - kapr I. třída za 85,-Kč/kg, kapr výběr za 95,-Kč/kg, tolstolobik za 60,-Kč/kg, amur  za 98,-Kč/kg, pstruh    duhový za 175,-Kč/kg. Na požádání ryby zabije a vykuchá zdarma.             
  • Kancelář finančních poradců v budově Telecomu v ulici U Hřiště čp. 966 vedle oční optiky nabízí možnost ještě letos založit sobě nebo svým dětem stavební spoření bez vstupního poplatku. Můžete začít ještě letos a získat za tento rok státní podporu. Vklady do stavebního spoření jsou ze zákona pojištěny. V případě zájmu volejte co nejdříve paní Sedlačkovou na telefon 773 936 935 a paní Haškovou na telefon 725 002 519.

Podnabídka

SOS-ska – chraňtě sebe i své okolí !

Jihomoravský kraj pro Vás připravil nový způsob informování v krizových situacích pomocí moderního komunikačního kanálu – pomocí SMS zpráv na váš mobilní telefon.... více se dočtete zde