Hlášení 5. prosince

05.12.2017
  1. Starosta města zve občany na první adventní koncert, který se bude konat v pátek 8. prosince v 17 hodin v obřadní síni u hřbitova. Můžete se těšit na klasickou i vánoční hudbu v podání houslového mistra Václava Hudečka a jeho hudebního doprovodu. Vstupné je zdarma.
  2. Společnost PENNY oznamuje občanům, že ve čtvrtek, 7. prosince v 7 hodin ráno pro vás otevírají úplně novou prodejnu Penny market Újezd u Brna v ulici Nádražní. Přijďte vyzkoušet čerstvost a kvalitu našeho zboží a také naše nízké ceny. Při nákupu nad 700 korun  obdržíte navíc dárek v podobě láhve tokajského vína.
  3. Zemědělské družstvo Sokolnice oznamuje vlastníkům pozemků, že bude vyplácet pachtovné za pozemky ve čtvrtek 7. prosince od 11 hodin do 16 hodin v kanceláři družstva v Sokolnicích. Pachtovné smlouvy je nutné vzít s sebou, nevyzvednuté pachtovné bude zasláno složenkou.
  4. Paní Mácová oznamuje občanům, že prodává vánoční stromečky na adrese Nádražní č. 512 v Újezdě u Brna.

INZERCE

  • Gold Pizza Doner Kebab na Štefánikově ulici č. 308 přijme pracovníka - prodavače nebo prodavačku občerstvení. Nástup možný ihned. Pro více informací volejte na číslo 602 259 482 nebo se zastavte přímo v občerstvení.

Podnabídka

SOS-ska – chraňtě sebe i své okolí !

Jihomoravský kraj pro Vás připravil nový způsob informování v krizových situacích pomocí moderního komunikačního kanálu – pomocí SMS zpráv na váš mobilní telefon.... více se dočtete zde