Hlášení 6. prosince

06.12.2017
  1. Starosta města zve občany na první adventní koncert, který se bude konat v pátek 8. prosince v 17 hodin v obřadní síni u hřbitova. Můžete se těšit na klasickou i vánoční hudbu v podání houslového mistra Václava Hudečka a jeho hudebního doprovodu. Vstupné je zdarma.
  2. Společnost PENNY oznamuje občanům, že ve čtvrtek, 7. prosince v 7 hodin ráno pro vás otevírají úplně novou prodejnu Penny market Újezd u Brna v ulici Nádražní. Přijďte vyzkoušet čerstvost a kvalitu našeho zboží a také naše nízké ceny. Při nákupu nad 700 korun  obdržíte navíc dárek v podobě láhve tokajského vína.
  3. Zemědělské družstvo Sokolnice oznamuje vlastníkům pozemků, že bude vyplácet pachtovné za pozemky ve čtvrtek 7. prosince od 11 hodin do 16 hodin v kanceláři družstva v Sokolnicích. Pachtovné smlouvy je nutné vzít s sebou, nevyzvednuté pachtovné bude zasláno složenkou.
  4. Tělocvičná jednota Sokol zve všechny spoluobčany v sobotu 9. prosince v 17 hodin na setkání u vánočního stromu před Sokolovnou. Již od 16.30 hodin budou za zvuků vánočních melodií k ochutnávání moravské polévky, vánoční svařáček a nejen pro děti horká čokoláda, vše pouze za sponzorský příspěvek. Oficiální část bude ukončena kolem 17.30 hodin. Srdečně zvou pořadatelé.

INZERCE

  • Zelenina Juvita  bude ve čtvrtek 7. prosince od 14:00 do 14:20 hodin na obvyklém místě prodávat brambory z Vysočiny na uskladnění, cibuli, česnek, jablka Golden, Jonagold, Šampion. Dále nabízí  mandarinky, pomeranče, citrony, hrozny, žampiony, hlívu ústřičnou, český med a olejové svíčky za 10 Kč/ks.
  • Řeznictví a uzenářství D-MASO Blažovice bude prodávat tento čtvrtek 7. prosince od 8:30 do 10:00 hod. na obvyklém prodejním místě ČERSTVÉ KUŘECÍ, VEPŘOVÉ A HOVĚZÍ MASO, TRADIČNÍ UZENINY, UZENÁ MASA A SPECIALITY. V akci na MĚSÍC PROSINEC: HOVĚZÍ ZADNÍ za  209,-/Kč, VEPŘOVÉ  KOLENO S KOSTÍ za 69,-/kg  a KUŘECÍ  ČTVRTKY za 49,-/kg.

Podnabídka

SOS-ska – chraňtě sebe i své okolí !

Jihomoravský kraj pro Vás připravil nový způsob informování v krizových situacích pomocí moderního komunikačního kanálu – pomocí SMS zpráv na váš mobilní telefon.... více se dočtete zde