Hlášení 16. února

16.02.2018
  1. Starosta města ve spolupráci se sociální komisí srdečně zve všechny seniory na Papučový bál s hudbou, zpěvem a tancem, který se bude konat v úterý 20. února 2018 v 15 hodin v jídelně Domu s pečovatelskou službou na Rychmanově. Hudba a občerstvení je zajištěno.
  2. Oznamujeme občanům, že jsou k dostání poslední volná místa na 14. reprezentační městský ples, který se bude konat příští pátek 23. února ve 20 hodin v sále restaurace Na Rychtě. Kdo má o místa zájem, může si zakoupit vstupenky s místenkami na podatelně městského úřadu.
  3. České dráhy oznamují, že dne 19. února 2018 se koná výluka koleje mezi stanicemi Sokolnice-Telnice a Křenovice horní nádraží. Zahájena bude v 8.10 hodin a ukončena v 14.15 hodin. V tento čas budou vlaky v uvedeném úseku nahrazeny autobusy. Bližší informace jsou ve výlukovém jízdním řádu, který byl na vlakových zastávkách vyvěšen. Ve směru ze ŽST Křenovice horní n. směr Brno nebude v ŽST Sokolnice-Telnice zachován přípoj na vlak (vlak odjede včas, BUS dojede později). Autobusy z Křenovic však pokračují dále až do Brna. V Sokolnicích a v Brně-Chrlicích bude zastavovat jen pro výstup. V opačném směru od Brna směr Křenovice) bude v ŽST Sokolnice-Telnice přestup na autobus do Křenovic dodržen (bude čekat).

Inzerce

  • Firma Format1 z Křenovic hledá spolupracovníky na tyto dvě pozice: elektromechanik slaboproud do dílenského provozu a elektrotechnik pro montáž a servis zařízení v terénu u zákazníka. Požadují zájem o práci, přehled o slaboproudé elektronice, vyhlášku 50, řidičský průkaz skupiny B. Nabízí práci v jednosměnném provozu, v přátelském kolektivu, stabilní společnost se 27letou tradicí. Zájemci volejte telefon 739 069 991 nebo 544 223 668 nebo pište na e-mail format1@format1.cz.
  • Firma HDP Trading s.r.o., se sídlem v Otnicích přijme paní na úklid kanceláří, a to od 1. dubna 2018. Informace na telefonním čísle 775 729 479.

Podnabídka

SOS-ska – chraňtě sebe i své okolí !

Jihomoravský kraj pro Vás připravil nový způsob informování v krizových situacích pomocí moderního komunikačního kanálu – pomocí SMS zpráv na váš mobilní telefon.... více se dočtete zde