Hlášení 19. března

19.03.2018
  1. Město Újezd u Brna vyhlašuje výběrové řízení na obsazení funkce Spisový pracovník Města Újezd u Brna. Náplní práce je zajišťování spisové služby a předarchivní péče o dokumenty, kompletní výkon matriční agendy, včetně vedení hřbitovní evidence, a vedení webových stránek města. Profesní požadavky na pracovní pozici a náležitosti písemné přihlášky najdete zde. Přihlášky se přijímají do 2. dubna 2018 v uzavřené a označené obálce na adresu Město Újezd u Brna, Komenského 107, Újezd u Brna.
  2. Starosta města si dovoluje pozvat občany na veřejné zasedání zastupitelstva města, které se bude konat zítra, v úterý 20. března 2018 od 18.00 hodin v sále restaurace Na Rychtě.
  3. Městská Jiráskova knihovna Vás zve na přednášku paní Janette Ladižinské: ZÁKLADY BYLINNÉHO LÉČITELSTVÍ aneb vesmírná síla bylin.  Přednáška proběhne ve čtvrtek 22. března v 17:00 hodin v knihovně.
  4. Město Újezd u Brna ve spolupráci s kulturní komisí zve děti a rodiče na dětské představení divadla Kamarádi: JARO S KAMARÁDY. Uskuteční se v neděli 25. března 2018 v 15:00 hodin v sále Restaurace Rychta. Vstupné dospělí 50,- Kč, děti zdarma.
  5. Společnost E.ON oznamuje občanům, že v úterý 27. března 2018 v době od 7.30 do 15.00 hodin z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy dojde k přerušení dodávky elektrické energie v části Rychmanov, tedy v ulicích Rybářská, Rychmanovská, Wolkerova, Na Zámečku, Česká. Děkujeme občanům za pochopení.

Podnabídka

SOS-ska – chraňtě sebe i své okolí !

Jihomoravský kraj pro Vás připravil nový způsob informování v krizových situacích pomocí moderního komunikačního kanálu – pomocí SMS zpráv na váš mobilní telefon.... více se dočtete zde