Hlášení 8. listopadu

08.11.2018
  1. Obec Sokolnice vyhlašuje výběrové řízení na pozici matrikář/matrikářka – administrativní pracovník. Termín nástup od 1. února 2019. Bližší požadavky na pracovní pozici najdete na pracovní vývěsce městského úřadu nebo na webových stránkách obce Sokolnice. Zájemci mohou své profesní životopisy s písemnou přihláškou a všemi přílohami zasílat na adresu Obecního úřad v Sokolnicích do 30. listopadu 2018.
  2. Sbor dobrovolných hasičů a městský úřad srdečně zvou všechny děti, a nejen je, na sportovní odpoledne na hasičce. Akce se koná v sobotu 10. listopadu 2018 ve 13: 00 hodin. Můžete se těšit na různé sportovní a dovednostní úkoly nejen pro děti a na opékání špekáčků. Bude vystavena také technika zásahové jednotky. Občerstvení je zajištěno.
  3. Mateřský klub Ovečka zve rodiče a děti na svatomartinský lampionový průvod v sobotu 10. listopadu v 17 hodin. Akce začíná na hřišti oratoře - Komunitního centra Dona Bosca. Těšit se můžete na Svatého Martina na koni, na soutěže pro děti a malé občerstvení.
  4. Salesiánské hnutí mládeže zve občany na výstavu a košt domácích džemů. Akce se koná v sobotu 10. listopadu od 13 do 16 hodin na oratoři v Újezdě u Brna. Můžete přinést vlastní výtvory a porovnat si je s ostatními. Můžete ochutnávat a nechat se inspirovat. Vlastní marmelády ve sklenici o objemu 0,3 l k ochutnávání můžete přinést na oratoř mezi 13 a 14 hodinou. Od 14 hodin bude probíhat degustace.

INZERCE

  • Cukrárna Bašra na Štefánikova ulici č. 326 zahájila prodej buchtiček Minit. Denně čekají na Vás čerstvě napečené přímo v cukrárně.  V nabídce jsou tvarohové, vanilkové, čokoládové, skořicové, meruňkové, malinové, jablečné a také slané – sýrové, pizza, špenátové, šunkové a s ovčím sýrem. Ve vinotéce jsou již v prodeji mladá vína kateřinská a svatomartinská. Personál cukrárny se těší na vaši návštěvu denně od 6 do 18 hodin.
  • Kaufland  hledá  na každou středu brigádníky pro roznos reklamních letáků Újezdě u Brna. Předpokládaná odměna je 1.300  korun /měsíčně. Bližší informace na tel. č. 608 54 53 64.

Podnabídka

SOS-ska – chraňtě sebe i své okolí !

Jihomoravský kraj pro Vás připravil nový způsob informování v krizových situacích pomocí moderního komunikačního kanálu – pomocí SMS zpráv na váš mobilní telefon.... více se dočtete zde