Hlášení 17. srpna

17.08.2018
 1. Újezdská chasa za podpory města Újezd u Brna a TJ Sokol Újezd u Brna vás srdečně zve na kácení máje a besedu u cimbálu s CM ŠTERNOVJAN, které se uskuteční v pátek 17. srpna v 18:00 v areálu za sokolovnou. Kromě kácení máje se můžete těšit na taneční workshop s chasou, nebo dražbu špičky máje. Občerstvení je zajištěno.
 2. Česká pošta, pobočka v Újezdě u Brna, upozorňuje občany, že z důvodu personální krize dojde opět v příštím týdnu k omezení hodin pro veřejnost, a to v úterý 21. srpna, ve čtvrtek 23. srpna a v pátek 24. srpna, kdy budou přepážky pošty otevřeny pouze od 8.00 do 14.00 hodin. V pondělí 20. srpna a ve středu 22. srpna bude provoz pošty beze změny.
 3. Vedoucí Klubovny dětí a mládeže v parku u Penzionu zve všechny děti na zábavné odpoledne, které proběhne v sobotu 18. srpna. Od 13:00 hodin bude probíhat „Hledání pokladu“ a od 14:30 hodin bude probíhat „Balónková vodní bitva“. Doporučujeme vzít s sebou náhradní oblečení.

NZERCE

 • Společnost STAREX hledá pro provozovnu stavebnin v Nesvačilce:
  - skladníka
  - řidiče nákladního vozidla
  - obchodního zástupce
  - prodavače/ku.
  Nástup možný ihned. Informace na tel. 545 219 650. Životopis prosím zašlete na e-mail : sekretariat@starex.cz
 • Cukrárna Bašra na ulici Štefánikova č. 326 v Újezdě u Brna zahájila prodej burčáku. Cena za litr je 69,- Kč. Dále nabízí točenou kofolu, vineu, denně čerstvé chlebíčky a zákusky, točenou i kopečkovou zmrzlinu, ledovou tříšť a posezení na zahrádce.

Podnabídka

SOS-ska – chraňtě sebe i své okolí !

Jihomoravský kraj pro Vás připravil nový způsob informování v krizových situacích pomocí moderního komunikačního kanálu – pomocí SMS zpráv na váš mobilní telefon.... více se dočtete zde