Hlášení 18. srpna

18.08.2017

  1. Upozorňujeme občany, že z důvodu konání Mezinárodních automobilových závodů do vrchu 2017 a II. podniku seriálu v Autoslalomu, konaných na Mohyle Míru ve dnech 18. - 20. srpna 2017, bude kompletní uzavírka komunikací od obce Sokolnice směrem na město Újezd u Brna a na památník Mohyla Míru, až do obce Prace a naopak.  Uzavírka započala dnes v pátek 18. srpna v 8.00 hodin a bude trvat do neděle 20. srpna do 21 hodin. Tímto žádáme občany, aby dbali pokynů Policie ČR, městské policie a pořadatelského sboru a vedení závodů. Děkujeme za pochopení.
  2. Obec Telnice zve občany na Folklórní den, který se koná v Telnici za Sokolovnou v sobotu 19. srpna od 14 hodin. Těšit se můžete na vystoupení folklórních souborů z Valašska, Hané, Slovácka či Slovenska, nebude chybět jarmark řemeslných výrobků, výstava historických panenek, prodej kvalitního vína. Pro dobrou náladu hraje cimbálová muzika Šternovjan.

Inzerce

  • Firma LABTECH hledá pro pracoviště v Telnici vhodného kandidáta na pracovní pozici Odborný poradce vakuových vývěv a komponentů, MFC, baratronů a vakuových měrek. Požadují VŠ vzdělání technického směru, dobrou znalost anglického jazyka, uživatelskou práci na PC, řidičský průkaz skupiny B. Nabízejí motivující platové ohodnocení, pravidelná školení, příjemné pracovní prostředí. Zájemci se mohou hlásit na telefonu 511 192 927 nebo psát na e-mail infolabtech.eu. Více informace najdete na vývěsce městského úřadu.
  • Restaurace u Kostela v Újezdě u Brna přijme zaměstnance na pozici kuchařka na plný úvazek – vhodné i pro absolventy. Praxe není nutná. Nástup možný ihned nebo dle domluvy. Informace přímo v restauraci nebo na telefonu 737 647 628.

Podnabídka

SOS-ska – chraňtě sebe i své okolí !

Jihomoravský kraj pro Vás připravil nový způsob informování v krizových situacích pomocí moderního komunikačního kanálu – pomocí SMS zpráv na váš mobilní telefon.... více se dočtete zde