Večerní hlášení 11. - 13. července

11.07.2018
  1. Protože se na městský úřad obrátilo větší množství obyvatel ve věci dalšího využití bývalého vojenského areálu převedeného do majetku města, rada města rozhodla, že se tuto sobotu 14. července 2018 bude konat ve vojenském areálu na Staré hoře Den otevřených dveří, a to v době od 9.30 do 15.00 hodin.
  2. Starosta města zve srdečně obyvatele Újezdu na koncert houslového mistra Václava Hudečka, který se koná u příležitosti ukončení dostavby smuteční síně u hřbitova. Koncert se koná v sobotu 14. července 2018 v 17.00 hodin v obřadní síni u hřbitova. Vstup je zdarma.
  3. V rámci 13. Újezdského kulturního léta Vás starosta města ve spolupráci s kulturní komisí zve na první letní koncert, který se bude konat v neděli 15. července 2018 od 17.00 hodin v parku na Nádražní ulici. Hrát a zpívat Vám bude místní cimbálová muzika Šternovjan. Vstup je zdarma.

Podnabídka

SOS-ska – chraňtě sebe i své okolí !

Jihomoravský kraj pro Vás připravil nový způsob informování v krizových situacích pomocí moderního komunikačního kanálu – pomocí SMS zpráv na váš mobilní telefon.... více se dočtete zde